هولولنز هدست واقعیت ترکیبی مایکروسافت است که دنیای واقعی شمارا با دنیای مجازی یکی می‌کند یعنی شما می‌توانید اشکال دنیای واقعی خود را با این عینک بسازید و یا مثلا می‌توانید یک ویدیو را بدون هیچ نمایشگری به‌ر‌احتی روی دیوار اتاقتان مشاهده کنید. قرار است به روزرسانی جدیدی در اوایل سال 2018 برای هولولنز ارایه شود که با ویژگی‌های جدید و تغییراتی برای توسعه دهندگان و کاربران تجاری همراه است.  در ادامه با وینفون همراه باشید.

آخرین به روز رسانی که برای هولولنز منتشر شد در سالگرد ویندوز 10 بود که مربوط به اواسط سال 2016 بود. از آن زمان تاکنون مایکروسافت دو به روزرسانی عمده Creators Update و Fall Creators Update را برای ویندوز 10 عرضه کرده است اما خیلی عجیب است که هیچ به روز رسانی برای هولولنز منتشر نشده بود.

درحالی که مایکروسافت هیچ توضیحی برای این مسئله نداده بود، کمپانی امروز اعلام کرد که به روز رسانی جدیدی برای ویژگی‌های هولولنز در اوایل سال آینده عرضه خواهد شد. که به احتمال زیاد این تاریخ همزمان با عرضه‌ی Windows 10 Redstone 4 خواهد بود.

“همانطوری که مشتریان زیادی درخواست به‌روزرسانی نرم افزار هولولنز را داشته اند، ما مشغول کار روی آن هستیم و قرار است این به‌روزرسانی در اوایل سال آینده در دسترس مشتری‌ها قرار بگیرد.”

مایکروسافت اعلام کرده است که بیشترین درخواست برای به‌روزرسانی نرم افزار از سمت توسعه دهندگان و شرکت‌ها بوده. دراین لحظه ما اطلاعات زیادی راجع به این به‌روزرسانی نداریم و همچنین این موضوع هم مشخص نیست که مایکروسافت برنامه‌ای برای استفاده از مزایای اینسایدر هولولنز دارد یا خیر، البته هیچ اینسایدر جدیدی بعد از گذشت یک سال تولید نشده است.

به‌روزرسانی نرم‌افزار هولولنز برای توسعه دهندگانی که مالک یکی از دستگاه‌ها هستند بسیار هیجان‌انگیز است و این برایشان به معنی به‌دست‌ آوردن APIهای جدید، ویژگی‌ها و عملکردهای جدید است.اکنون که پلتفرم Windows Mixed Reality به شکل رسمی وجود دارد، به‌روزرسانی نرم‌افزار هولولنز فقط برای توسعه دهندگان سودمند است.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

108 پست
صبا ابراهیمی
او کارشناس مترجمی زبان انگلیسی است. به کارهای هنری، خوشنویسی، کتاب و فیلم علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کتاب خواندن و فیلم دیدن کند. صبا اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sohil
پاسخ دهید جمعه 12 آبان 1396

واقعا دستگاه انقلابیه فکرش بکن چند سال اینده مثلا بدون هیچ هزینه جانبی با دوستات تو پارک پینت بال بازی کنی بدون هیچ اسیب دیدگی احتمالی درست مثل بازی های کامپیوتریحتی خط سلامتی هم داشته باشی

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,