همزمان با انتشار نسخه‌ی 13 از سیستم عامل iOS شرکت اپل، مایکروسافت برنامه‌ی وان‌درایو خود را برای سیستم عامل رقیب بروزرسانی کرد. شاید بدانید که یکی از شاخص‌ترین ویژگی‌های نسخه‌ی 13ام iOS، پشتیبانی از تم تاریک در محیط سیستم عامل است. پس از امروز باید منتظر آپدیت شدن برنامه‌های متعدد، از جمله OneDrive، با پشتیبانی از این ویژگی باشید. با وینفون همراه باشید.

ویژگی‌های جدید این نسخه فقط محدود به تم تاریک هستند و از این پس برنامه‌ی وان‌درایو، با تم سیستم تغییر خواهد کرد. به این معنی که هر زمان تم دستگاه خود را به تاریک تغییر دادید، باید منتظر اعمال شدن این تغییرات در وان‌درایو هم باشید.

حساب توییتری وان‌درایو در این باره گفته است :

معرفی حالت تیره در برنامه‌ی وان‌درایو. به تاریکی خوش آمدید.

این ویژگی از چند روز قبل در دست آزمایش بوده و ممکن است تعدادی از کاربران بیلدهای TestFlight را روی نسخه‌ی 13 یا 13.1 بتای iOS دریافت کنند.

ماه گذشته بود که شرکت ردموندی برنامه‌ی خود را برای گسترش حالت تیره به اپلیکیشن‌های آفیس اعلام کرد و طبق آن، شروع این کار با Outlook صورت می‌گیرد. پس انتظار می‌رود که به زودی شاهد تم تاریک در Outlook هم باشیم. اگرچه در این برنامه اسمی از OneNote برده نشده است، اما نسخه‌ی ویندوز 10 آن همین الان هم میزبان چنین ویژگی است.

نظر شما چیست؟

منبع :

NEOWIN

105 پست
مجتبی قوی بازو
KATY CAT
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , , , , , ,