عنوان مورد انتظار The Outer World، اثر استودیوی نام آشنای Obsidian Entertainment که سال گذشته به عنوان یکی از استودیوهای فرست پارتی شرکت مایکروسافت به فعالیت خودش ادامه داد، ماه آینده میلادی از راه خواهد رسید که به نظر می‌رسد در عین حالی که یک تجربه لذت بخش در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد داد، یک داستان پردازی خاکستری نیز در برابر آن‌ها نمایش خواهد داد. در حالی که این بازی هنوز به طور رسمی به عرضه نرسیده، اما به نظر می‌رسد که تیم سازنده و توسعه دهنده این بازی ایده‌های بسیار زیادی درمورد مسیری که این سری قرار است در آینده در پیش بگیرد، در سر دارند و ظاهرا آن‌ها در حال تصور کردن یک دنیای کاملا متفاوت از محتویات پرشمار هستند تا در اختیار بازی‌بازان قرار داده شود.

Megan Starks، طراح سناریوی این بازی، در گفت و گوی تازه‌ای که در مصاحبه اخیر خود با VGC داشته است، در مورد پتانسیل‌های آینده این فرنچایز صحبت کرده است. وی در این زمینه چنین گفت که با توجه به این که این استودیو اخیرا به خدمت مایکروسافت در آمده است، که ظاهرا هم قصد دارند این سری را به طور گسترده‌ای گسترش دهند، این شرکت اکنون درمورد این بازی فکرها و ایده‌های بسیار بزرگی در سر دارد. در حالی که وی قبل از هر چیز دیگر روی اهمیت عرضه کردن اولین بازی آن‌ها تاکید دارد، اما ظاهرا دفترچه یادداشت‌های اعضای این استودیو از ایده‌هایی که برای دنباله این سری در ذهن خود دارند، پر شده است.

در پاسخ به سوالی که پرسیده بود آیا ممکن است عنوان The Outer Worlds تبدیل به یک سری جدید شود، Megan Starks چنین پاسخ داد که:

به نظر من این بستگی به علاقه و اشتیاقی که مردم درمورد این بازی از خودشان بروز می‌دهند دارد اما بله، ما هم بدون شک به برنامه‌هایی مانند این علاقه و اشتیاق بسیاری داریم. من واقعا از تجربه ساخت و توسعه این بازی لذت بردم، بنابراین کار کردن روی این بازی برای مدت بیشتر و طولانی‌تر را هم دوست دارم. اما من فکر می‌کنم که تمرکز ما اول باید روی پولیش کردن این بازی و عرضه کردن آن قرار داده شود.

وی در ادامه صحبت‌های خود در این زمینه چنین ادامه داد که:

نکته خوبی که اینجا وجود دارد این است که از آنجایی که The Outer World به دست خالقین سری Fallout و کسانی که برای اولین بار این بازی را توسعه دادند در حال ساخته شدن است، آن‌ها یادداشت‌های بسیار زیادی در اختیار دارند… ما واقعا یک کهکشان کامل از دانش و آگاهی در اختیار داریم که واقعا عالی است.

عنوان The Outer Worlds قرار است در تاریخ ۳ آبان ماه سال جاری شمسی برابر با ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی به صورت مولتی پلتفرم برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار داده شود در حالی که نسخه نینتندو سوییچ آن نیز کمی دیرتر به بازار عرضه خواهد شد.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,