The Pirates-top

بازی The Pirate: Caribbean Hunt یک بازی برای سیستم عامل ویندوز ۱۰ است که شما را به دریاهای آزاد می فرستد تا غارت کنید، بجنگید، تجارت کنید و در دوره ی دزدان دریایی بر حوزه ی کارائیب حکومت کنید. این حالات ما را یاد بازی کلاسیک Sid Meier’s Pirates می اندازد. این بازی دارای گرافیک بسیار بالا و  قابل قبولی است، کشتی به حد کافی برای خرید و آپگرید وجود دارد و مراحل جذاب و زیادی نیز وجود دارد و انتظار شما را برای پیمودن دریا می کشند. با وینفون همراه باشید.

کنترل های بازی بسیار راحت هستند و شما در طی مدت سریعی می توانید استاد حرکات شوید، اما باید صبور باشید و توانایی انجام چند کار به صورت همزمان را داشته باشید. سطح نقش آفرینی بازی نیز در سطح قابل قبولی قرار دارد و شما می توانید نکات بسیاری را در بازی پیدا کنید. شما می توانید اسلحه های خود، توانایی های دریایی و ناوبری، و دیگر توانایی های شخصی را که یک کاپیتان خوب لازم دارد، را آپگرید کنید.

این عنوان رایگان برای سنخه ی کامپیوتر های شخصی ویندوز ۱۰ در دسترس قرار دارد و نسبتا نیز بازی اعتیاد آوری محسوب می شود. بازی The Pirate: Caribbean Hunt یک بازی مفرح است که ارزش گذراندن اندک زمانی را دارد.

Pirate-Caribbean-Hunt-Menu

The Pirate: Caribbean Hunt دارای منوی جمع و جوری است که گزینه های شروع بازی، حافظه ی ابری برای همگام سازی بازی با دیگر دستگاه ها، انتخاب زبان و خروج را شامل می شود. حافظه ی ابری، ابزاری رایگان است اما شما برای استفاده از آن نیاز به ساخت حساب کاربری دارید.
زمانی که برای اولین بار وارد گیم پلی بازی می شوید، بازی شما را در مسیر برخی آموزش ها قرار می دهد که شامل آموزش چگونگی کنترل کشتی، رفتن به بنادر مختلف، تاسیس گروه دزدان دریایی خود و نبرد با دیگر کشتی ها می شود. زمانی که شما این آموزش ها را تمام کردید، گیم پلی بازی بیشتر متوجه جستجو در دریای کارائیب می شود تا کشتی ها را یافته و آن ها را چپاول کنید. هر چند، عملیات های دیگری نیز وجود دارند تا نگذارند گیم پلی رنگ یکنواختی برای شما بگیرند و تنوع ایجاد کنند.
 گیم پلی بازی حول سه نمایش اصلی بازی می چرخد. زمانی که کشتی شما در بندر باشد، زمانی که کشتی شما در دریا باشد و زمانی که نقشه ی جهانی باز باشد. در نمایش بندر، شما می توانید اطلاعات پولی خود، دکمه ی خرید و فروش، دکمه ی منوی گیم پلی و دکمه ی خرید کشتی را در گوشه ی سمت چپ بببینید. گزینه های تعمیر کشتی و آپگرید نیز در گوشه ی سمت راست صفحه نمایش وجود دارند.
Pirate-Caribbean-Hunt-Port
منوی گیم پلی بازی، که از صفحه ی دریانوردی نیز در دسترس است، گزینه های دسترسی به توانایی های کاپیتان، اعتبار و شهرت، عملیات های حال، کتاب کشتی ها، فروشگاه بازی، جاسوسس از دیگر دزدان دریایی و دسترسی به تنظیمات بازی را در اختیار شما قرار می دهد. منوی تنظیمات بازی شامل سطح صدا، تنظیمات شتاب گیری و تنظیمات گرافیکی می شود.
Pirate-Caribbean-Hunt-Index
 صفحه ی کشتیرانی بازی، در گوشه ی سمت راست صفحه، فرمان کشتی را با تمام کنترل های ناوبری در خود جای داده است که بالای فرمان قرار گرفته اند. قطب نمای کشتی، منوی تعمیر فوری و دکمه ی انتقال به حالت جنگ نیز در گوشه ی سمت چپ جای گرفته اند. وضعیت کشتی نیز در گوشه ی سمت راست بالا قرار گرفته است و پس از اینکه شما وارد حالت بنرد می شوید، میزان صدمه ی کشتی در گوشه ی بالای سمت چپ نشان داده می شود. به جای قطب نما، شما در حالی که در جنگ باشید، کنترل های توپخانه نشان داده می شود و با استفاده از آن ها می توانید آن ها را به سمت چپ یا راست بکشید. برای هدایت کشتی خود، بادبان های کشتی را باز کنید و با استفاده از فرمان، کشتی خود را هدایت کنید. مسیر های وزش باد نیز با فلش های آبی رنگ در بالای سرتان نمایش داده شده است.
Pirate-Caribbean-Hunt-Sailing
هر دو نمایش بندر و دریانوردی قابلیت زوم کردن را دارند. شما می توانید با استفاده از صفحه ی لمسی گوشی تا لپ تاپ خود به داخل یا بیرون زوم کنید و یا زاویه ی دید خود را تغییر دهید. جزئیات در این صفحه ها بسیار بالا هستند و شما می توانید خسارت هایی که موج های خروشان تا حمله ی توپخانه ی دشمن به کشتی شما وارد می کنند را با جزئیات بالا ببینید. تنها چیزی که رد این میان فراموش شده است، دزدان کوچکی هستند که به سرعت در حال پیشروی بر روی عرشه هسند.
نقشه ی جهانی بازی از هر یک از دو صحفه ی دریانوردی و یا بندر، توسط دکمه ای که تصویر قطب نما دارد و در پایین صفحه قرار دارد در دسترس است. درنقشه ی بازی تمامی بندر های موجود، کشتی هایی که ارزش جنگیدن دارند و هر گنجینه ای که درون دریا مدفون شده است، نمایش داده می شود.با لمس مقصد خود و تائید سفر به آن نقطه، کشتی شما بدون هیچگونه تاخیری به آن محل مورد انتخاب شما حرکت خواهد کرد.
Pirate-Caribbean-Hunt-Map
 گیم پلی بازی The Pirate تقریبا بنایی آزادانه دارد و عملیات هایی از پیش تعیین شده در بازی وجود دارند و بازی حول چند فعالیت اساسی می چرخد. این فعالیت ها عبارتند از:
 • دریانوردی کردن با کشتی خود برای یافتن گنج ها
 •  بنرد با دیگر کشتی ها و به غارت بردن لوازم آن ها
 • خرید و فروش گنجینه ها در بنادر مختلف
 • آپگرید بخش های مختلف کشتی خودف همانند توپخانه، بادبان ها، قدرت بدنه و ظرفیت حفظ گنجینه
 • از میدان به در کردن دزدان رقیب و تصاحب کردن کشتی آن ها

وقتی که شما وظایف محوله را به اتمام می رسانید، کاپیتان درون بازی تجربه کسب می کند و شما با پیشرفت در سطوح مختلف تجربه، می توانید توانایی های کاپیتان خود را افزایش دهید. توانایی ها که شامل نظامی، دریانوردی و توانایی امور مالی می شود.در حالی که بازی The Pirate: Caribbean Hunt دارای فعالیت های مختلفی است، بازی در مراحل آموزشی بهتر شما را درگیر بازی می کند و باعث لذت بردن شما از بازی می شود. شما هم اکنون می توانید این بازی را به رایگان برای سیستم عامل ویندوز ۱۰ دانلود کرده و لذت ببرید.

دانلود
اطلاعات
 • حجم : 61 مگابایت
 • منتشر کننده : HOME NET GAMES
 • نسخه ی تحت اندروید : دارد
 • نسخه ی تحت iOS : ندارد
منبع : وینفون
9 پست
علی سیف الهی
دانشجوی مهندسی برق - کشته مرده ی مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
داود
پاسخ دهید دوشنبه 11 مرداد 1395

یه سوال انلاینه بازی ؟

  علی سیف الهی
  پاسخ دهید دوشنبه 11 مرداد 1395

  بله آنلاین می باشد

h.sh
پاسخ دهید دوشنبه 11 مرداد 1395

حیف یونیورسال نیست

  علی سیف الهی
  پاسخ دهید دوشنبه 11 مرداد 1395

  برای سازنده ی بازی فیدبک ارسال کنید و ازشون بخواین که بازی رو به صورت یونیورسال منتشر کنن. احتمالا اگر تعداد درخواست کننده ها زیاد بشه، بازی رو برای ویندوز ۱۰ موبایل هم عرضه کنن

ali
پاسخ دهید دوشنبه 11 مرداد 1395

این خو برا من نوشته پشتیبانی نمیشه دیگه این گیره ازون گیرایه الکی بودا اسفالت برا من میاد بقیه بازیا میاد این ازون گیرا بود گوشیم لومیا ۵۲۵ هستش شاید بخاطر اینه که کلا از لیست انسایدرم شوتموم کردن بیرون اینطوره

  مهدی
  پاسخ دهید سه شنبه 12 مرداد 1395

  واس منم میگه پشتیبانی نمیشه!!!
  لومیا ۵۵۰

alireza4319h
پاسخ دهید دوشنبه 17 تیر 1398

سلام ببخشید من نسخه هک شده رو دانلود کردم از یک سایت دیگه و خیلیم خوبه ولی متاسفانه بلد نیستم آنلاین بازی کنم😔چجوریه؟😐

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,