_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

Tokyo Game Show 2019 بزرگ‌ترین نمایش تاریخ خود را خواهد داشت با حضور بیش از ۱۳۶۸ بازی مختلف...

ما به تازگی بزرگ‌ترین رویداد بازی‌های رایانه‌ای سال در اروپا یعنی Gamescom 2019 را پشت سر گذاشته‌ایم که شاید بتوان آن را جزو سه کنفرانس بزرگ سال به حساب آورد. در این رویداد، تعداد زیادی از بازی‌ها و عناوین بزرگ مختلف به نمایش گذاشته شد که ما برای از راه رسیدن تعداد زیادی از آن‌ها بسیار مشتاق و منتظریم که خوشبختانه توانست برای مدت زیادی هم ما را راضی نگه دارد. اما اکنون رویداد بزرگ دیگری در راه است که بسیار مشتاق دیدن آن هستیم.

درست مانند هر کنفرانس دیگری که به پایان می‌رسد، یک کنفرانس بزرگ دیگر در راه است که این بار نوبت به رویداد سالانه‌ی Tokyo Game Show رسیده است که به نظر می‌رسد نمایش امسال آن بزرگ‌ترین و باشکوه‌ترین نمایشی خواهد بود که تا به حال در تاریخ این رویداد دیده‌ایم.

سازمان تهیه کننده‌ی سرگرمی‌های کامپیوتری ژاپن، که برگزار کننده‌ی این رویداد هستند، در یک نشست خبری جدید گفتند که وسعتِ مراسم TGS امسال بزرگ‌ترین چشم اندازی که تا به حال از این سری وجود داشته، بوده است. این رویداد شامل ۲۴۱۷ غرفه مختلف، ۶۵۵ غرفه دار و همینطور ۱۳۶۸ بازی مختلف خواهد بود که به راحتی تک تک رکوردهایی که تا به حال در تاریخ این مراسم وجود داشته است را جابجا کرده.

علیرغم این که بازار کلی بازی‌های رایانه‌ای ژاپنی این روزها وضعیت چندان مناسبی ندارد و به اندازه زمانی که اهمیت داشت، دیگر مهم به حساب نمی‌آید و با توجه به این که فروش کنسول‌های ویدیویی نیز در طی گذشت یک دهه اخیر بسیار رشد چشمگیری به خود دیده است، جالب است که می‌بینیم Tokyo Game Show هنوز هم به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مراسم‌ها و رویدادهای بازی‌های رایانه‌ای سال شناخته می‌شود و مخصوصا این که مراسم امسال آن‌ها قرار است بزرگ‌ترین نمایش آن در کل تاریخ این رویداد باشد هم بسیار قابل توجه و دیدنی خواهد بود.

Tokyo Game Show 2019 از تاریخ ۱۲ سپتامبر برابر با ۲۱ شهریور آغاز خواهد شد ما هم در تیم تحریریه وینفون مثل همیشه مهم‌ترین اتفاقات و اخبار آن را برای شما عزیزان پوشش خواهیم داد.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,