وارد ماهی دیگر از سال 2019 میلادی با پر از بازی‌های بزرگ می‌شویم. خوشبختانه، حتی اگر علاقه‌ای به بازی‌های جهان‌باز در سبک تیراندازی اول شخص نداشته باشید، هنوز هم با بازی‌های دیگری رو به رو خواهید شد که به مذاق شما خوش بیایند. از داستان‌های بقا در طاعون تا درام‌های ایستگاه فضایی، اجازه دهید نگاهی به بازی‌های برتر در ماه می بیندازیم.

RAGE 2

بدون شک عنوان تیراندازی جهان‌باز Rage 2 مهم‌ترین بازی این ماه و یکی از بازی‌های مورد انتظار سال 2019 میلادی است که توسط استودیوی آی‌دی سافت‌ور (id Software) ساخته و تا چند روز دیگر عرضه و منتشر می‌شود. نسخه دوم این مجموعه با همکاری استودیوی آوالانچ (Avalanche) در حال توسعه است که در آن بازی‌بازها خود را در نقش واکر (Walker)، آخرین رنجر می‌بینند که گرفتار مقامات و دیگر فرقه‌های بازی شده و باید خود را از دست آن‌ها رهایی دهد. با القا کردن بیشتر سبک تیراندازی عنوان Doom به این بازی، Rage 2 دارای قدرت‌های متفاوتی برای از بین بردن دشمنان، سیستم اندازه گیری Overdrive برای نشان دادن آسیب‌ها وارد شده و سطح سلامت و سلاح جالب Grav-Dart Launcher برای فرستادن دشمنان به هوا است. حال بماند که رانندگی با وسایل نقلیه یکی دیگر از نکات مثبت بازی مذکور است.

بازی Rage 2 در تاریخ 24 اردیبهشت 1398 برابر با 14 می 2019 میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه و منتشر می‌شود.

A Plague Tale: Innocence

عنوانی کوچک‌تر و در عین حال جذابی که در طی چند ماه گذشته مورد توجه همگان قرار گرفته‌ است، بازی A Plague Tale: Innocence است که توسط استودیوی Asobo مراحل توسعه خود را طی کرده است. داستان این عنوان جنگ صد ساله با مرگ سیاه (Black Death) که اروپا را تسخیر کرده است را روایت می‌کند و دنبال کننده اقوام Amicia و Hugo است. این دو طایفه در حال فرار برای بقای خود هستند و در حالی که سعی می‌کنند تا از دشمنان تشنه به خون (موش‌های گرسنه) اجتناب کنند، با نگهبانان Inquisition سروکله می‌زنند. اما فراموش نکنید که موش‌های این بازی از نوع عادی نیستند و A Plague Tale: Innocence مملو از موجودات کوچک است. برای حفظ جان خود می‌توانید آن‌ها را با آتش از بین ببرید یا کاری کنید که دشمنان شما را درسته ببلعند.

بازی A Plague Tale: Innocence در تاریخ 24 اردیبهشت 1398 برابر با 14 می 2019 میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه و منتشر می‌شود.

نسخه رایانه‌های شخصی Yakuza Kiwami 2

نسخه بازسازی شده یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های ساخته شده برای پلی استیشن 2 و به احتمال زیاد برترین نسخه مجموعه یاکوزا، عنوان Yakuza Kiwami 2 است که در این ماه برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر می‌شود. همراه با تمام بهبودی‌هایی که یک نسخه بازسازی شده باید داشته باشد، محتوای اضافی، یک ماجراجویی کاملا مستقل برای شخصیت Goro Majima و جلوه‌های بصری خیره‌کننده، نسخه رایانه‌های شخصی این بازی دارای سهم عادلان‌های از گزینه‌ها خواهد بود. این موارد شامل قابلیت شخصی‌سازی کنترل بازی، پشتیبانی از رزولوشن 4K، نرخ فریم ریت و بسیاری دیگر خواهد بود. اگر حتی علاقه‌ی جزئی به بازی‌ای با سبک اکشن ماجراجویی همراه با ماموریت‌های فرعی و داستان سرایی عالی دارید، Yakuza Kiwami 2 به شدت به شما پیشنهاد می‌شود.

بازی Yakuza Kiwami 2 در تاریخ 19 اردیبهشت 1398 برابر با 9 می 2019 میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر می‌شود.

Life Is Strange 2 – Episode 3: Wastelands

در Life Strange 2 داستان احساسی شان و دنیل دیاز درحالی ادامه دارد که آن‌ها به سمت زادگاه پدرشان در جنوب حرکت می‌کنند. در قسمت دوم بازی، این دو برادر استراحت کوتاهی در Oregon داشتند، جایی که با کریس اریکسن، پروتاگونیست بازی The Awesome Adventures of Captain Spirit ملاقات کردند. اینکه در قسمت سوم Life Is Strange 2 باید انتظار چه چیزهایی داشته باشید، شامل انتخاب‌های دشوار با عواقب مختلف به همراه تلاش این دو برادر برای زنده ماندن می‌شود.

بازی Life Is Strange 2 – Episode 3: Wastelands در در تاریخ 19 اردیبهشت 1398 برابر با 9 می 2019 میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه و منتشر می‌شود.

Team Sonic Racing

به نظر می‌رسد که جدیدترین بازی استودیوی سومو دیجیتال (Sumo Digital)، یعنی Team Sonic Racing یک عنوان موفق خواهد بود. این بازی دارای 21 پیست مسابقه براساس مناطق کلاسیک، حالت Grand Prix برای کسب کردن امتیاز و حالت Team Adventure برای شروع یک کمپین حماسی است. هم‌چنین بازی مذکور شامل سفارشی‌سازی نه چندان عمیق، پشتیبانی از 12 بازیکن آنلاین و پشتیبانی از همکاری تعاملی در حالت Team Adventure می‌شود. با تمام این ویژگی‌های خوب، وجود نداشتن قابلیت شخصیت مهمان یا سیستم تغییر شکل دادن در این عنوان، باعث شده که نسبت به Sonic و All-Stars Racing Transformed با پس‌رفت همراه شده باشد. اما در عوض، بازی بر هماهنگی بازی‌بازها به عنوان یک تیم برای کسب کردن امتیازها تمرکز دارد.

برای تجربه بازی Team Sonic Racing باید تا تاریخ 31 اردیبهشت 1398 برابر با 21 می 2019 میلادی منتظر بمانیم و آن را بر روی یکی از پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول‌های ایکس باکس وان یا پلی استیشن 4 بازی کنیم.

Total War: Three Kingdoms

در بازی Total War: Three Kingdoms عنوان بزرگ بعدی استودیوی Creative Assembly به کشف یک عصر جدید با تعداد زیادی از مکانیک‌های تازه می‌پردازیم. نسخه Three Kingdoms از مجموعه Total War، بازی‌ای در سبک مدیریت نوبتی و جنگ‌های ریل تایم است که در آن بازی‌بازها از 12 فرقه موجود یکی را انتخاب می‌کنند تا سلطه‌گری خود را در جهان بزرگ آن آغاز کنند. برخی از مکانیک‌های جدید بازی شامل دوئل کردن ژنرال‌ها و مکانیک Guanxi است که از شما می‌خواهد خواسته‌های آن‌ها را برآورده کنید تا تاجایی که امکان دارد شادی و صلح را برقرار کنید. اگر این موارد شما را متقاعد به تجربه بازی نمی‌کند، Total War: Three Kingdoms دو حالت Romance (در این حالت ژنرال‌های بازی بسیار قوی‌تر خواهند شد) و Records (این حالت از لحاظ تاریخی تجربه دقیقی دارد و مانع از کنترل جداگانه ژنرال‌ها می‌شود) را در اختیار شما قرار می‌دهد.

بازی Total War: Three Kingdoms در تاریخ 2 خرداد 1398 برابر با 23 می 2019 میلادی به صورت انحصاری برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر می‌شود.

Blood & Truth

به عنوان دانباله‌ای بر بازی The London Heist، عنوان Blood and Truth یکی از تعداد محدود تجربه واقعیت مجازی هدست پلی استیشن وی آر است که تجربه‌ای شبیه به The London Heist در اختیارمان قرار می‌دهد. بازی دارای کمپین اختصاصی است که در آن بازی‌بازها کنترل یک سرباز سازمان SAS را در دوره‌ی خشم و بی‌دادی برعهده می‌گیرند. بازی مذکور به شما این امکان را می‌دهد که ماهرانه از کاور گیری در مواقع تیراندازی استفاده کرده و خود را از مهلکه نجات دهید.

گیم‌پلی Blood & Truth هرچند ممکن است قدیمی باشد، اما مطمئنا هنگامی که در تاریخ 7 خرداد 1398 برابر با 28 می 2019 میلادی به صورت انحصاری برای هدست واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر عرضه و منتشر می‌شود، ارزش یک حداقل بار تجربه کردن را دارد.

Observation

از تیمی که عنوان Stories Untold را تقدیم‌مان کردند، بازی Observation فرضیه و تئوری منحصر به فردی نسبت به ساخته قبلی تیم No Code دارد. بازی Dr. Emma Fisher را دنبال می‌کند که با کمک دستیار هوش مصنوعی S.A.M در حال تحقیق و بررسی سرنوشت اعضای خدمه‌اش در ایستگاه فضایی است. پیچیدگی که این بازی دارد این است که بازی‌بازها با کنترل S.A.M، دکتر اِما فیشر را از طریق دوربین‌ها و کنترل‌های مختلف ایستگاه فضایی راهنمایی می‌کنند. در همین حال بازی‌بازها باید تغییرات ناگهانی بازی را نیز مورد بررسی قرار دهند.

بازی Observation در تاریخ 31 اردیبهشت 1398 برابر با 21 می 2019 میلادی از طریق فروشگاه اپیک گیمز برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و از طریق فروشگاه پلی استیشن برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه و منتشر می‌شود.

Close to the Sun

شاید این دوره تاریخی باشد که حس قدیمی بودن بازی Close to the Sun را بیش از پیش زیاد می‌کند. یا اینکه این محیط بازی است که اکنون سایه‌ای از درخشندگی سابق هستند که به طور کامل توسط نسل بشر ویران شده است. در این بازی بازی‌بازها به اکتشاف و جست و جوی Helios، کشتی عجیب و مرموز ساخته شده توسط نیکولا تسلا می‌پردازند. هر کدام از شاید و بایدهای بالا که باشد، شما باید راز کشتی Helios را حل کرده و در این راه زنده بمانید.

بازی Close to the Sun هم‌اکنون از طریق فروشگاه اپیک گیمز در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار دارد و در اواخر سال میلادی جاری برای کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه و منتشر می‌شود.

Pathologic 2

با تصوری دوباره از نسخه اول، بازی Pathologic 2 به سه قسمت جداگانه تقسیم شده که اولین آن در این ماه به انتشار خواهد رسید. در بازی، بازی‌بازها به عنوان شخصیت آرتمی بروک وارد شهر Gorkhon می‌شوند و در حالی که به حل سایر حوادث عجیب و غریب شهر می‌پردازند، باید با اتهامات قتل دست و پنجه نرم کنند. در نسخه پیشین بازی‌بازها بایستی با طاعونی که در دوازده روز پخش می‌شد، سروکله بزنند و هم‌زمان برای بقای خود بایستی از تحت تاثیر دادن وقایق و یا اجازه دادن به نابودی شهر یکی را انتخاب کنند. با دارا بودن دو پروتاگونیست دیگر و تجربه داستان هر یک از آن‌ها، دانستن این که بازی Pathologic 2 مارا به کجا می‌برد جالب خواهد بود.

قسمت اول بازی Pathologic 2 در تاریخ 2 خرداد 1398 برابر با 23 می 2019 میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه و منتشر می‌شود.


در آخر شما کاربران گرامی وینفون بیشتر از همه منتظر کدام یک از بازی‌های ماه می میلادی هستید؟

منبع :

GAMINGBOLT

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , , , , ,