دیروز، تیم توسعه دهنده‌ی اپلیکیشن PWA توییتر در ویندوز 10، به‌روزرسانی جدیدی را منتشر کرد که ویژگی‌های جدیدی را به این اپلیکیشن اضافه می‌کند. همانطوری که از قبل انتظار می‌رفت، به اپلیکیشن PWA توییتر قابلیت حذف و اضافه کردن افراد به لیست‌های گوناگون به صورت یک جا اضافه شده است.

سازندگان توییتر به صورت جدی روی این اپلیکیشن PWA حساب باز کرده‌اند و اخیراً این شرکت آغاز به تغییر رابط کاربری وب سایت دسکتاپ توییتر کرده است که ظاهر و عملکرد آن شبیه به یک اپلیکیشن اصلی ویندوز 10 است. اپلیکیشن PWA توییتر در تمام پلتفرم‌ها تجربه استفاده از این اپلیکیشن را به یک شکل به کاربران ارائه می‌دهد.

این اپلیکیشن PWA به گونه‌ای طراحی شده است که سریع‌تر از وب سایت آن کار می‌کند و ویژگی‌های گوناگونی از جمله Bookmark کردن و دیگر ویژگی‌های نسخه‌های اندروید و iOS توییتر را پشتیبانی کند.

اپلیکیشن‌های PWA، در واقع اپلیکیشن‌های تحت وب و پیشرو هستند و به‌روزرسانی‌ها و تغییرات آن‌ها به صورت خودکار پس از عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها در خود اپلیکیشن دانلود می‌شوند و نیازی به به‌روز کردن آن‌ها در مایکروسافت استور نیست. لیست ویژگی‌های جدید در این به‌روزرسانی به شرح زیر است:

  • صفحه‌ی جدید مربوط به اطلاعات لیست‌ها شما را قادر خواهد ساخت تا نام لیست و تنظیمات حریم خصوصی آن‌ها را سریع‌تر و راحت‌تر از قبل تغییر دهید.
  • در به‌روزرسانی جدید می‌توانید به صورت یک جا به چند لیست افرادی را اضافه کرده یا آن‌ها را حذف کنید و انجام آن بسیار آسان است. برای این کار، روی آیکون چرخ دنده در پروفایل یک کاربر کلیک کنید و گزینه‌ی Add or remove from Lists را در منوی کرکره‌ای نمایش داده شده انتخاب کنید.
  • حال می‌توانید با کلیک روی آیکون پروفایلتان و انتخاب گزینه‌ی Lists، به تمام لیست‌هایتان دسترسی پیدا کنید. همین گونه نیز می‌توانید لیست‌های دیگر کاربران را نیز بررسی کنید.

تعدادی از مشکلات شناخته شده‌ی قبلی را نیز رفع شده‌اند که عبارتند از:

  • در این به‌روزرسانی، مشکل مربوط به کشیدن و رها کردن آیتم‌ها رفع شده است. باگ دیگری مربوط به هشتگ‌های طولانی نیز رفع شده است.
  • باگ دیگری مربوط به صفحه‌ی گالری در این اپلیکیشن در زبان‌های RTL نیز رفع شده است.
  • حال زبان‌های نروژی و چینی قدیمی دقیق‌تر از قبل ترجمه خواهند شد.
  • حال پیام‌های شخصی پس از خوانده شدن بلافاصله برای کاربر دیگر علامت خوانده شدن می‌خورند.

در اپلیکیشن PWA توییتر در ویندوز 10، از رابط کاربری موبایل آن استفاده شده است و طراحی آن به گونه‌ای است که حتی روی دستگاه‌های ضعیف و کند هم سریع کار می‌کند. اگر شما هم به استفاده از این اپلیکیشن علاقه‌مند هستید، می‌توانیداز طریق مایکروسافت استور، اپلیکیشن PWA توییتر را برای ویندوز 10 دانلود کنید.

منبع :

WINDOWS LATEST

234 پست
مسعود پاکراه
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,