در طی برگزاری کنفرانس خبری PC Gaming Show در E3 2019 که به میزبانی Epic Games برگزار شد، گیم پلی بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 برای اولین بار از زمان معرفی این بازی در ماه مارس تا به حال، به نمایش گذاشته شد. شما در ادامه این مطلب می‌توانید تریلر گیم پلی این بازی که شامل فاز پیش آلفا می‌شود را مشاهده کنید که این نسخه یک نسخه‌ی گسترش یافته‌تر نسبت به چیزی است که در E3 به نمایش گذاشته شد.

تقریبا جای هیچ شکی نبود که Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 پس از رونمایی اولیه در جریان برگزاری GDC 2019 راه خود را به سمت E3 نیز باز خواهد کرد و در این رویداد نیز حضور پیدا خواهد کرد. به هر حال همه ما انتظار داشتیم که در این مراسم موفق به دیدن تریلر گیم پلی این بازی شویم که این فرصت در جریان برگزاری کنفرانس خبری PC Gaming Show در E3 2019 برایمان فراهم شد.

ما هنوز اطلاع دقیقی از تاریخ عرضه این بازی نداریم اما Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 راه خود را به سمت رایانه‌های شخصی و کنسول‌های خانگیِ نسل هشتمیِ سونی و مایکروسافت یعنی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۰ پیدا خواهد کرد. برای این که با این بازی آشنایی بیشتری پیدا کنید، از شما دعوت می کنم که با دیدن تریلر گیم پلی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 بیشتر در عمق آن فرو بروید.

 

منبع :

DUALSHOCKERS

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , , , , ,