_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تریلر جدید از عنوان We Happy Few منتشر شد.

در جریان کنفرانس ایکس باکس در مراسم E3 2018، استودیو مایکروسافت تریلر جدیدی از عنوان We Happy Few منتشر شد و این درحالی است که ده ها عنوان دیگر توسط ایکس باکس معرفی و نمایش داده شد.

ویدئو منتشر شده برخی از شخصیت های این عنوان را معرفی می‌کند. این عنوان دنیایی را به نمایش می‌گذارد که در آن افراد برای ازبین بردن ناراحتی ها و احساسات منفی خود دارویی با نام Joy را مصرف می‌کنند. داستان این بازی به افرادی می‌پردازد که قصد دارند تا در برابر مصرف این دارو مقاومت کنند و آن را مصرف نکنند. شما می‌توانید ویدئو منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید.

در این تریلر نیز برخی از شخصیت های قابل بازی این عنوان نیز معرفی می‌شوند؛ Arthur، Sam Lowry و Uncle Jack شخصیت هایی هستند که به دلایل مختلفی مصرف این دارو را قبول نکرده‌اند. این عنوان برای اولین باز در کنفرانس E3 2016 معرفی شد پس انتظار داشتیم تا تاریخ عرضه این عنوان نیز در کنفرانس مشابهی منتشر شود که در کنفرانس E3 امسال چنین اتفاقی افتاد.

We Happy Few در تاریخ  10 آگوست سال  جاری میلادی برای پلتفرم ‌های ایکس‌ باکس وان ، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

اگر علاقه دارید تا عناوین دیگر منتشر شده در کنفرانس E3 2018 ایکس باکس را مشاهده کنید، می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

 

منبع :

DUALSHCKERS

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محمدرضا
پاسخ دهید جمعه 25 خرداد 1397

دیالوگ های خوبی توش گفته میشه، مشتاق شدم بازیش کنم.
«واقعیت دشمن شادیه!»

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,