در ادامه انتشار به‌روز‌رسانی بزرگ ماه آوریل برای ویندوز 10، امروز مایکروسافت خبر از انتشار SDK های آپدیت ماه آوریل 2018 را برای توسعه دهندگان داد. این SDK های جدید که با شماره بیلد 17134.1 شناخته می‌شو که شامل چند API جدید برای توسعه‌ دهندگان می شود. با وینفون همراه باشید.

ماشین یادگیری ویندوز (WinML) : این ماشین یادگیری به شما اجازه می‌دهد تا مدل‌های ماشین یادگیری ONNX را بر روی هر دستگاه ویندوز 10 که به‌روز‌رسانی ماه آوریل را دریافت کرده است اجرا کنید. تنها کافیست تا مدل دلخواه خود را به محیط برنامه ویژوال استودیو بکشید تا برنامه بر اساس ورودی‌های مدل، آن را اجرا کند. بنابراین شما می‌توانید ماشین مجازی را در اپیکیشن‌های خود اجرا کنید. اگر مدل شما با فرمت ONNX همخوانی ندارد می توانید می‌توانید از این مبدل برای تبدیل اکثر فرمت‌ها به یکدیگر استفاده کنید.

تایم لاین، فعالیت‌های کاربر و کارت‌های تطبیقی : فعالیت‌های کاربر و وتایم لاین از جمله روش‌های عالی برای کاربران هستند که سبب تعامل مجدد آن‌ها با برنامه شما و استفاده بیشتر با آن خواهد شد. برای اجرای نمایش‌های گرافیکی خود نیز می‌توانید از کارت‌های متن باز تطبیقی برای تبدیل فرمت‌ها و رابط کاربری استفاده کنید. تنها کافیست تا اطمینان حاصل کنید که برنامه شما از URI scheme پشتیبانی می کند بنابراین شما قادر خواهید بود تا پیوندی عمیق را در برنامه خود ایجاد کنید. فعالیت‌های کاربر و کارت‌های تطبیق API های مهمی هستند که بعداً درباره آن در کنفرانس بیلد 2018 صحبت خواهیم کرد.

کنترل‌های تجربه کاربری با برنامه ها : Pull to refresh، Tree view و Content links تنها برخی از کنترل‌های جدید افزوده شده هستند. این کنترل‌ها می‌توانند قابلیت اجرای دستورات جدید و درآمد بیشتری را برای اپیکیشن شما ایجاد کنند.

قابلیت چندمنظوره برای برنامه‌های یونیورسال : پس از آپدیت آوریل 2018، توسعه دهندگان می‌توانند برنامه‌های چند منظوره خود را در محیط ویندوز بسازند و در صدر این فرایند جدید، می‌توان توانایی شخصی سازی آن را نام برد، به عنوان نمونه می‌توانید انتخاب کنید که یک نمونه جدید از برنامه شما اجرا شده یا نمونه‌ای که در حال اجراست همان نسخه قبلی و فعال شده است.

پس از دریافت به‌روز‌رسانی آوریل 2018، می‌توانید SDK های توسعه دهندگان آپدیت مذکور را از این لینک دانلود کنید.

منبع :

MS POWERUSER

110 پست
حسام یزدانی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,