خوشبختانه روز شمار عرضه به روز رسانی Fall Creators ویندوز 10 در حال اتمام است و تنها یک هفته تا پایان آن باقی مانده است. همان طور که پیش تر به آن اشاره کردیم کمپانی مایکروسافت در چند روز گذشته نسخه نهایی به روز رسانی Fall Creators ویندوز 10 را آماده کرده و آن را در قالب بیلد 16299.15 در دسترس کاربران اینسایدر حلقه Fast و Slow قرار داده است.

طبق برنامه ریزی های انجام شده انتظار می رود بیلد مورد نظر امروز برای کاربران اینسایدر حلقه Release Preview منتشر گردد. دلیل این امر هم به سنت همیشگی مایکروسافت باز می گردد، زیرا این شرکت همیشه بیلد های نهایی و تجمعی ویندوز را پیش از  انتشار و برای آخرین آزمایش ها برای کاربران اینسایدر حلقه Release Preview عرضه و چند روز بعد بیلد نهایی را برای عموم کاربران خود منتشر می کند. همچنین  Dona Sarkar طی پستی در وبلاگ خود به ارائه بیلد نهایی 16299.15 ویندوز 10 را برای کاربران حلقه  Release Preview اشاره کرده و کاربران اینسایدر این حلقه را در صورت وجود هرگونه تاخیر در زمان عرضه در نقاط مختلف دنیا به صبر دعوت و شکیبایی نموده است.

اگر شما عزیزان از جمله کاربران اینسایدر حلقه Release Preview ویندوز 10 هستید به طور حتم به روز رسانی فوق به زودی برای شما در دسترس خواهد بود. شما کاربران محترم می توانید پس از دریافت و نصب بیلد جدید نظرات خود را در این بخش با در میان بگذارید.

منبع :

MSPU

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
behzad
پاسخ دهید چهارشنبه 19 مهر 1396

Windows 10 build 15063.674 for PC and Mobile now rolling out

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,