windows-store-tiles-10_story

مایکروسافت، حدود ۳ ماه پیش طی نامه ای به توسعه دهندگان اخطار داد، اگر نرم افزار و بازی های خود را تا ۳۰ سپتامبر به سیستم رده بندی سن مجهز و اپدیت نکنند، دیگر اجازه دسترسی به نرم افزار خود را نخواهند داشت، و نرم افزارشان از استور حذف می شود. حال به نظر می رسد فردا اتفاقات جدیدی در استور ویندوز رخ دهد. با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت چندماه قبل، سیستم رده بندی سنی را برای استور عرضه کرد تا بتواند نظم بیشتری به فروشگاه خود دهد، بر همین اساس به توسعه دهندگان و مشتریان نیز توصیه شد تا بر اساس سیستم جهانی رده بندی سن، نرم افزارها را طراحی و دانلود کنند. سیستم جهانی IARC، به توسعه دهندگان اجازه می دهد که نرم افزار یا بازی خود را بهتر از به دست کاربران برسانند و آن ها را از محتوای داخل بازی آگاه سازند. توسعه دهندگان بایستی به پرسشنامه رده بندی IARC به طور کامل پاسخ دهند تا بتوانند نرم افزار جدید خود را ثبت و ارسال کنند. همچنین در صورت تغییراتی مثل قیمت اسکرین شات یا بسته های داخل بازی، بایستی درباره آن ها نیز پرسشنامه را تکمیل کنند.

مایکروسافت تا ۳۰ سپتامبر به توسعه دهندگان مهلت داده بود تا نرم افزار و بازی های خود را به این سیستم مجهز کرده و بر اساس روش جدید، برای برنامه خود رده ی سنی مشخص کنند، بدین ترتیب در صورتی که تا فردا توسعه دهندگان نرم افزارهای خصوصی یا عمومی خود را به این سیستم مجهز نکنند، طبق وعده ی قبلی، ردموندی ها بدون نرمش و مماشات، نرم افزارهای مذکور را  از استور ویندوز حذف خواهند کرد.

این اتفاق در حالی رقم خواهد خورد که توسعه دهندگان تنها با صرف ۵-۱۰ دقیقه می توانند پرسشنامه مربوطه پر کنند و از حذف نرم افزارهای خود جلوگیری کنند. باید منتظر ماند تا رقم نرم افزارهای استور بعد ازاین اتفاق به چه عددی خواهد رسید.

منبع :

NEOWIN

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
امین
پاسخ دهید پنجشنبه 8 مهر 1395

سلام
الان چنتا نرم افزار داره استور ؟

ابراهیم
پاسخ دهید پنجشنبه 8 مهر 1395

بنظر من پاک کنن بره دیگه همین چندتاروهم.
حس میکنم مایکروسافت بزرگترین دشمن وبندوزفون هست و تو این زمینه از اپل و کوکل هم پیشی گرفته

  alireza
  پاسخ دهید پنجشنبه 8 مهر 1395

  عزیز اشتباه فکر نکن
  این کاملا به نفع ماست
  یه سری نرم افزار ها توی استور هست که واقعا به درد نخور هستن و بعضی هاشون هم پولی هست
  این جور نرم افزار ها پاک بشه خیلی بهتره
  بعضی از سازندگان اگه بهشون بگی توی استور برنامه داری منکرش میشن!! همون بهتر که حذف بشن
  اگه یه سازنده واقعا اهمیت بده به برنامه ای که داخل استور داده میتونه سر ۱۰ دقیقه از حذف شدن برنامش جلوگیری کنه ولی بعضی از سازندگان همین کار رو هم نمیکنن

sayan
پاسخ دهید جمعه 9 مهر 1395

مایکروسافت بی مزه فقط فکر خودشه
خوب اینو اونموقع که توسعه دهنده ها می خواهند تو استور قرار بدهند تو شرایطشون ذکر کن و اینهمه درصد فروش از اونا میگیری یکاری کن که برنامه های خوب و بدرد بخور تو استورت قرار بگیره
اینکه کاری نداره برای مایکی مثل آب خوردن میمونه براش یک بانک اطلاعاتی در مورد خصوصیات برنامه های استور قرار بده .

  JC
  پاسخ دهید جمعه 9 مهر 1395

  هرماه مایکروسافت(در واقع بخش developer center) یک ایمیل میفرسته و توی اون بهترین ابزار ساخت برنامه و همچنین اموزش هایی در زمنیه ساخت برنامه میفرسته.
  تو همون ایمیل بهترین نرم افزار های ماه استور و بازی های ماه استور از نظر گرافیک کاربری معرفی میشن تا سایر برنامه نویسا الگو بگیرن !
  کم کاری از طرف برنامه نویس ها هستش . اونا دقیقا لجبازی میکنن از ساخت یک برنامه با کیفیت .

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,