دستگاه های شرکت اپل یکی از پیچیده ترین سیستم های امنیتی را در اختیار کاربر قرار می دهند و این قابلیت هر چند امنیت دستگاه را افزایش می دهد، گاهی باعث به دردسر افتادن کاربر نیز می گردد. یکی از بخش های شگفت انگیز امنیتی در این دستگاه ها، iCloud Activation Lock یا قفل آیکلود است. کاری که این بخش انجام می دهد این است که وقتی شما یک آیفون، آیپد یا آیپاد را خریداری کرده و راه اندازی کنید، دستگاهتان به یک شناسه Cloud ID منحصر به فرد متصل می شود.

در حالی که ویژگی iCloud Activation Lock کاملا ضروری بوده و کار مهمی را انجام می دهد، ولی ممکن است وضعیتی به وجود آید که شما را گرفتار کند. برای مثال ممکن است شما یک آیفون دست دوم را خریداری کرده باشید و متوجه قفل بودن آن نشده باشید. اگر چنین شرایطی برای شما پیش بیاید، ممکن است این طور تصور کنید که دیگر دستگاهتان قابل استفاده نخواهد بود، ولی این چنین نیست.

برای رفع این مشکل، ده ها نرم افزار و ابزار در بازار وجود دارد، اما همه ابزارهای غیرفعال سازی iCloud Activation Lock نمی توانند به شما کمک کنند تا قفل آیکلود دستگاه خود را با موفقیت باز کنید. ما در این مقاله قصد دارید ابزار قدرتمندی را به شما معرفی کنیم که به کمک آن می توانید به سادگی قفل آیکلود را کنار زده و حذف کنید. نام این ابزار کاربردی WooTechy iSalvor است.

در میان همه ابزارهای حذف قفل آیکلود موجود در بازار، با قاطعیت می توان گفت که iSalvor یکی از امیدوار کننده ترین و آسان ترین نرم افزارها برای استفاده است. این ابزار می تواند به شما کمک کند بدون هیچ مشکلی از شر iCloud Activation Lock خلاص شوید. مهم ترین ویژگی iSalvor این است که برای استفاده از آن نیازی به تخصص نیست، زیرا این نرم افزار کاملا ساده و قابل فهم برای همه طراحی شده است. با نصب این نرم افزار شما با دنبال کردن چند مرحله ساده، می توانید قفل دستگاه اپل خود را باز کنید.

به راحتی می توان گفت که تا پیش از ارائه نرم افزار WooTechy iSalvor، دور زدن قفل آیکلود هرگز به این آسانی نبوده است. برای استفاده از این نرم افزار، شما فقط باید یک کامپیوتر مک (Mac OS 10.13-10.15) یا ویندوز (7،8،8،1 و 10) در اختیار داشته باشید. پس از نصب، برای باز کردن قفل دستگاه باید سه مرحله زیر را دنبال کنید.

مرحله اول: WooTechy iSalvor را روی کامپیوتر خود اجرا کرده و سپس روی “Start” کلیک کنید تا وارد برنامه شوید. پس از آن، دستگاه iOS خود را با کابل به کامپیوتر وصل کنید. اگر اتصال موفقیت آمیز نبود، روی “Your iDevice can’t be recognized” کلیک کنید تا مساله بررسی شود.

مرجله دوم: دستگاه را جیلبریک کنید. اگر از iSalvor در کامپیوترهای مک استفاده می کنید، بسته جیلبریک را به طور خودکار با توجه به دستگاه انتخاب می کند و به شما در روند جیلبریک کردن کمک می کند. ولی اگر از iSalvor در ویندوز استفاده می کنید، باید خودتان این کار را انجام دهید. اما نگران نباشید، iSalvor یک دستورالعمل دقیق را در ویندوز ارائه می دهد و تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که راهنماهای موجود در برنامه که به شما نمایش داده می شود را دنبال کنید.

مرحله سوم: آخرین مرحله شکستن قفل است. در این مرحله جزئیات دستگاه را روی نرم افزار مشاهده خواهید کرد. در این صفحه باید مدل، IMEI، نسخه iOS و همه اطلاعات را بررسی کنید. سپس بر روی دکمه “Start Bypass” کلیک کنید.

مرحله چهارم: چند ثانیه طول می کشد تا iCloud Activation Lock غیرفعال گردد. پس از اتمام مراحل، شما می توانید بدون Apple ID یا رمز ورود وارد دستگاه خود شده و از آن لذت ببرید.

همان طور که مشاهده کردید، کار با iSalvor ساده تر از چیزی است که فکرش را بکنید. دیگر مهم نیست که دستگاه دست دوم شما قفل شده یا حاپل آی دی شما هک شده باشد، چرا که به کمک این ابزار قدرتمند و ساده در کوتاهترین زمان می توانید دوباره دستگاه خود را راه اندازی کنید.

برای دریافت نرم افزار WooTechy iSalvor اینجا کلیک کنید

پایان رپورتاژ آگهی./

منبع : وینفون
2236 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , ,