در حالی که نسخه رایانه شخصی عنوان World War Z در انحصار فروشگاه Epic Games Store می‌باشد، اما این عنوان که از آثار و ساخته‌های استودیوی Saber Interactive به حساب می‌آید، هنوز هم عملکرد بسیار درخشان و خوبی را از خودش به نمایش گذاشته است. جزئیات بیشتر را در این زمینه در ادامه این مطلب در اختیار شما قرار خواهم داد.

طبق اظهارات این توسعه دهنده در شبکه اجتماعی توییتر، این بازی اکنون به نزدیکیِ داشتن ۲ میلیون بازیکن رسیده است. همچنین در ادامه این توییت نیز از بازیکنان این بازی به خاطر حمایت و پشتیبانی آن‌ها تشکر شد و گفته شد که توان صبر کردن نداریم تا شما چیزهایی که ما در اختیارتان قرار داده‌ایم را تجربه کنید.

عنوان World War Z تا به حال عملکرد بسیار خوبی داشته است که در همین راستا در اولین هفته فروش و عرضه خود نیز موفق به فروش ۱ میلیون نسخه در کل دنیا شده بود که از این تعداد بیش از ۲۵۰ هزار نسخه از طریق فروشگاه Epic Games Store به فروش رسیده بود. پس از آن نیز یک نقشه کامل از محتویاتی که قرار است در آینده به این بازی اضافه شوند نیز به انتشار رسید و اعلام شد که تیم توسعه دهنده و سازنده این بازی در حال کار روی این عنوان برای اضافه کردن یک نقشه جدید به این بازی است که در شهر توکیو قرار است جریان داشته باشد. همچنین اعلام شده که در ما‌ه‌های آتی نیز یک زامبی جدید، سطح دشواری Extreme، یک حالت جدید و سلاح‌های کاملا جدید نیز به این بازی اضافه خواهند شد تا بازیکنان این عنوان با در اختیار داشتن بیشترین میزان محتویات مختلف، از این بازی نهایت لذت و استفاده را ببرند.

همچنین بازی‌بازان می‌توانند از این بازی انتظار اضافه شدن انواع جدیدی از سلاح‌های مختلف، پوسته‌های جدید برای شخصیت‌ها و همینطور لوازم تزئینی را نیز داشته باشند که قرار است به این بازی اضافه شوند اما هنوز تاریخ دقیقی برای این کار اعلام نشده است. تیم توسعه دهنده و سازنده این بازی هنوز تاریخ دقیقی برای زمان عرضه ماموریت جدید این بازی که در شهر توکیو جریان دارد، اعلام نکرده است اما این اطمینان خاطر را به بازی‌بازان داده که در راه است و به زودی به این بازی اضافه خواهد شد. با این حال شما همچنان می‌توانید برای کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر از به‌روزرسانی‌ها و محتویات جدید بازی World War Z در روزها و هفته‌های آتی نیز با وینفون همراه باشید تا ما هم شما را از آخرین تحولات این بازی آگاه کنیم. این بازی در کنار نسخه رایانه شخصی خود در حال حاضر برای کاربران پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ نیز در دسترس قرار دارد تا از آن لذت ببرید.

منبع :

GAMINGBOLT

913 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,