_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

گيم‌پلی جدید بازی Kingdom Come: Deliverance عرضه شد

چند روز گذشته، استودیو Warhorse گيم‌پلی جدید بازی Kingdom Come: Deliverance را منتشر کرد که جزئیات بیشتری را در مورد ویژگی ها، مکانیک ها و ماموریت های بازی در اختیار ما قرار می‌دهد.

در این ویدئو یک روز از زندگی هنری، شخصیت اصلی بازی نمایش داده شده است که توجه خاصی به سیستم مبارزه بازی که الهام گرفته از ابزارها و سبک های مبارزاتی موجود در زمان امپراطوری روم است، دارد. بر طبق گفته های سازندگان، برای زنده ماندن در کشوری که دارای جنگ های داخلی بوده و از طرفی مورد تهاجم نیروهای خارجی قرار گرفته است، بررسی کردن اوضاع، برای پیوستن و یا ایجاد شورشی بسیار اهمیت دارد. در اين بازي به جاي مبارزه با ده ها مهاجم به طورهم زمان با يك دشمن به مبارزه می‌پردازيد كه رویکرد واقع بینانه‌تری برای مبارزه است.

بازی Kingdom Come: Deliverance یک بازی در سبک نقش آفرینی بوده و داستان آن درزمان قرون وسطی به حقیقت می‌پیوندد.برخلاف محیط باز بودن، این بازی داستان محوربوده وشما رابه یک ماجراجویی حماسی در کوچه پس کوچه های امپراطوری روم می‌برد.دربازی شما به گشت و گذار در کاخ های باشکوه، جنگل های زیبا، روستاهای پررونق و بسیاری از مکان های واقعی در شهر بوهیمای قرون وسطی خواهید پرداخت.

این عنوان با مرگ غم‌انگیز پدرومادرتان،‌ شما را به انتقام خون آنان وادار خواهد کرد.درحالی که شاید این انتقام هدف اصلی شما باشد اما شما با اتفاقاتی هیجان‌انگیز بزرگتری روبرو خواهید بود.در بازی Kingdom Come: Deliverance شما با مبارزات سختی روبرو خواهید شد و همچنین در این عنوان به ماجراجویی های مختلفی خواهید پرداخت و تضمیم های شما با جهان اطراف شما ارتباط مستقیم خواهد داشت.

امیدواریم این عنوان هیجان‌انگيز ماه آينده عرضه شود. توسعه دهندگان، وعده نسخه ايكس باكس وان ايكس آن را نیز به بازیکنان داده‌اند.

 

منبع :

WINDOWS CENTRAL

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , ,