این که شرکت مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی است تا E3 2019 پیش رو را تبدیل به بزرگ‌ترین رویداد E3 در تاریخ خود کند، دیگر بر هیچ کس پوشیده نیست. آن‌ها اخیرا تایید کرده‌اند که ۱۴ بازی فرست پارتی در این کنفرانس به نمایش خواهند گذاشت. همچنین شنیده‌های قبلی مبنی بر این که کنفرانس امسال آن‌ها در E3 طولانی‌ترین کنفرانس تاریخ این شرکت خواهد بود نیز نشان دهنده همین موضوع است که مایکروسافت امسال می‌خواهد سنگ تمام بگذارد. همچنان با وینفون همراه باشید.

اکنون گزارشی تازه، یا بهتر است بگویم شایعه جدیدی منتشر شده که به ما نشان می‌دهد انتظار دیدن چه چیزهایی را باید از این شرکت در کنفرانس خبری آن‌ها در E3 امسال داشته باشیم؛ که اگر راستش را بخواهید واقعا چیزهای زیادی است.

این گزارش توسط Brand Sams از وبسایت Thurrot به انتشار رسیده که یک اینسایدر به نام و معروف است که چیزهای جالب بسیار زیادی تا به حال مطرح کرده است. برای شروع بد نیست به این موضوع اشاره کنم که می‌دانیم Gears 5 قرار است در این نمایشگاه حضور داشته باشد که خود مایکروسافت نیز پیش از این، حضور این بازی را در E3 امسال تایید کرده بود. Sams این موضوع را نیز بازگو کرده است که مایکروسافت اولین نگاه جدی را به عنوان Halo Infinite در این کنفرانس خواهد انداخت و آن را به ما نیز نمایش خواهد داد تا با این بازی و گیم‌پلی آن و همینطور ویژگی‌ها و المان‌های تازه این بازی بیشتر آشنا شویم. وی از این بازی به عنوان یک عنوان نسل بعدی یاد کرده است. همچنین جالب است که وی در گزارش خود عنوان کرده که برای جلوگیری از ناامیدی طرفداران از این بازی که قرار است در اصل یک بازی نسل بعدی باشد و برای امیدوار کردن کاربران و مخاطبان نسل فعلی کنسول‌های ویدیویی، مایکروسافت این بازی را روی پلتفرم PC به نمایش خواهد گذاشت.

در عین حال نیز در این گزارش عنوان شده است که بازی Fable 4 نیز یکی از بازی‌هایی است که احتمالا به عنوان بازی بعدی این کنسول به معرفی گذاشته خواهد شد که این اواخر گفته‌ها و شنیده‌های بسیار زیادی از این بابت به گوش خورده بود اما چیزی که از همه این‌ها جالب‌ توجه‌تر و مهم‌تر است، این است که مایکروسافت در کنفرانس خبری خود در E3 امسال قصد دارد از بازوهای فرست پارتی جدید خود نیز استفاده کند و آن‌ها را به کار بگیرد. آن‌ها این کار را با معرفی “حداقل” سه IP فرست پارتی جدید به انجام خواهند رساند. شایعاتی که از گذشته در این زمینه وجود داشته، عنوان می‌کند که یکی از آن‌ها احتمالا متعلق به استودیوی Team Ninja خواهد بود. البته این در حالی است که ما هم می‌دانیم استودیوی inXile نیز در حال کار کردن روی یک پروژه جدید برای ساخت یک عنوان تازه است.

همچنین این گزارش عنوان می‌کند که کنفرانس خبری شرکت مایکروسافت در E3 2019 شاهد حضور بازی‌های ترد پارتی بی نظیری هم خواهد بود که در حقیقت بزرگ‌ترین حرکت این شرکت در این زمینه در کل تاریخ کنفرانس‌های این شرکت در E3 خواهد بود. این موضوع کاملا منطقی و عقلانی است که تعداد بازی‌های شرکت کننده در کنفرانس خبری مایکروسافت بیشترین تعداد این شرکت در تاریخ e3 آن‌ها باشد چرا که سونی قرار نیست امسال در این کنفرانس حضور داشته باشد و کنفرانس خبری جدیدی برگزار کند به همین علت هم مایکروسافت تنها جای باقی مانده برای آن تعداد بسیار زیاد بازی‌های ترد پارتی است که در E3 خودشان را به نمایش بگذارند که البته از این جمع باید آن‌هایی که کنفرانس‌های خودشان را به طور جدا برگزار می‌کنند، فاکتور گرفت که از این دست می‌توان به شرکت‌هایی نیز یوبیسافت، اسکوئر اینکس و یا مثلا بتزدا اشاره کرد. عناوینی مثل Cyberpunk 2077 و یا Borderlands 3 احتمالا قرار است جزو بازی‌هایی باشند که در کنفرانس خبری شرکت مایکروسافت در E3 حضور پیدا می‌کنند. البته همه این‌ها در حالی است که این روزها شاهد انتشار شایعات جدیدی بودیم که اعلام می‌داشت عنوان جدید استودیوی From Software نیز قرار است در کنفرانس خبری شرکت مایکروسافت در E3 به نمایش گذاشته شود. باید منتظر باشیم و ببینیم اوضاع چطور پیش می‌رود.

به هر حال تنها کافی است یک هفته دیگر صبر کنیم تا پاسخ تمام سوالات و ابهاماتی که وجود دارد را بگیریم و ببینیم شایعات و گزارشاتی که این روزها از گوشه و کنار در حال منتشر شدن است، کدام یک در نهایت به حقیقت تبدیل خواهد شد و کدام یک دقیق‌تر و درست‌تر از بقیه بوده‌اند و یا کدام یک شایعات بی پایه و اساسی بودند که نمی‌توان به آن‌ها متکی شد. تا آن زمان فراموش نکنید که همچنان در روزها و هفته‌های آتی که تب و تاب E3 حسابی داغ است، ما را همراهی کنید تا ما هم شما را از آخرین جزئیات این نمایشگاه و اخبار آن با خبر کنیم.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sadegh
پاسخ دهید چهارشنبه 15 خرداد 1398

من که فقط منتظر سریال Halo هستم
امیداورم بالاخره یه چیزی ازش نشون بدم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,